3 Ağustos 2023 Perşembe

Radyo Alaturka 91.0

Radyo Alaturka

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Alaturka dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Alaturka temelleri 2002 yılında atılan 16 Nisan 2004 yılında yayın hayatına başlayan Türkiyenin gerçek Türk Sanat Müziği ve Alaturka müzik radyosudur.

Dinleyenlerine gün boyu Türk Sanat Müziğinin en seçkin ve en sevilen eserlerini ulaştıran Radyo Alaturka bu müzik kültürünü gelecek nesillere taşımak ve sevdirmek için çalışmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda Star Medya grubuna bağlı bir radyo iken 2006 yılında satılarak Karmaturka adını almış daha 2008 yılından beri ise Radyo Alaturka adı ile 91.0 frekansından yayınlarına devam etmiştir.

Daha sonra Nar medya grubu, Gitassi Medya grubuna geçen Radyo Alaturka son olarak ALATURKA RADYO TELEVİZYON YAYINCILIK HİZMETLERİ A.Ş adı ile ulusal radyo olma yolunda ilk adımı olan ulusal radyo kategorisine yükselmiştir.

İstanbul Vadi stüdyolarından yayınlarını sürdüren Radyo Alaturka ayrıca Bursa ilinden de dinlenebilmektedir.

Radyo Alaturka frekansları sırasıyla şu şekildedir.

İstanbul 91.0 - Bursa 103.7

Radyo Alaturka'ya web sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Alaturka dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Alaturka, Radyo Alaturka dinle, 91.0 dinle, Radyo Alaturka radyo dinle

Logo : Radyo Alaturka

https://www.radyodinle.net.tr/radyo-alaturka

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder